Ikviens cilvēks izvēlas savu ceļu - vaļasprieku, skolu, arodu.

 

Arī mēs esam izvēlējušies savējo - mūsu vaļasprieks, skola un arods ir darbs ar linu!

 

SANPO īpašniece un darbu autore Sandra Valaine: "Lins jau izsenis ir latviešu tautu raksturojošs, Latvijā labi pazīstams, pieejams un latviešiem tuvs materiāls. Iedvesmojoties no Latvijā radītām lietām - izšūtiem un tamborētiem galdautiem, mēbelēm, traukiem, 2012.gadā uzsāku šūt un izšūt lina audumu! Tas ir radīšanas process - savā ziņā meditatīvs un atklāsmju bagāts, turklāt izšujot es realizēju savu sirdslietu darbā!"

 

Lins ir absolūti pārbaudīta vērtība, to sāka izmantot jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu, turklāt mūsdienās tā popularitāte aizvien pieaug. Lina audums - klasisks un dabīgs materiāls ar vien tam piemītošām unikālām īpašībām.

 

Lina audums spēj ātri uzsūkt mitrumu - līdz pat 20% no sava svara, tam ir augsta gaisa caurlaidība un teicama siltuma vadītspēja - tā ir piecas reizes lielāka nekā vilnai un 19 reizes lielāka salīdzinot ar zīdu, turklāt karstumā lins veic atvēsinošu fonkciju. Lins ir viens no "tīrākajiem" audumiem - lina šķiedrām piemīt antiseptiskas un antibakteriālas īpašības, tas neizraisa alerģiju, tieši pretēji - lins spēj novērst virkni alerģisku reakciju. Lins spēj sniegt būtisku ultravioletā saules starojuma aizsardzību, tādējādi, valkājot lina auduma drēbes, tiek būtiski pasargāts cilvēka organisms. Lina audums ir stiprs un ilgi kalpo. Lietojot linu, jūs palīdzat dabai, jo lina šķiedras bioloģiski pilnībā noārdās un ir otrreiz pārstrādājamas.

 

Ar patiesu prieku, lielu rūpību un augstām darba kvalitātes prasībām izgatavojam lina lietas mājai - ikdienai un svētkiem, tās bieži papildinām ar izšuvumiem. Radot lina izstrādājumus, mums ir svarīgs ne tikai to kopskats, bet arī visu detaļu kvalitāte.

 

Ticam, ka SANPO ražotās tekstīlijas jūs varēsiet lietot gadiem ilgi, jo savos darbos izmantojam brīnišķīgu, augstas kvalitātes lina audumu, kas nodrošina produkta ilgmūžību!

 

 

Laipni aicināti SANPO!