Laipni lūgti SANPO! Piedāvājam iepazīties ar šiem noteikumiem, lai mūsu sadarbība veidotos patīkama un saprotama!

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI
SANPO (Sandra Valaine, nod.maks.reģ.Nr. 12018010046, turpmāk tekstā – SANPO – interneta veikala lietošanas noteikumi, turpmāk tekstā -  Noteikumi,  ir saistoši www.sanpo.lv  apmeklētājiem un Pircējiem.
SANPO priecāsies saņemt jūsu atsauksmes par produkciju – gaidīsim elektronisku ziņu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
SANPO ciena jūsu privātumu un apstiprina, ka personas dati, kas tiks uzrādīti darījumu veikšanas ietvaros, tiks izmantoti tikai un vienīgi attiecīgā darījuma izpildes nodrošināšanai. Aicinām iepazīties ar Privātuma politiku ŠEIT!

SANPO neveic maksājumu karšu datu apstrādi un klientu datu uzglabāšanu. Maksājumu karšu datu apstrādi nodrošina UAB „Paysera LT“, Mėnulio g. 7, Vilnius, LT-04326, Lietuva, uzņēmuma Nr.: 300060819.

 

PIRKUMA NOFORMĒŠANA
Preces, ko vēlaties iegādāties, ievietojamas pirkumu Grozā. Kad pirkumu Grozs piepildīts, piedāvāsim izvēlēties Preces piegādes un apmaksas veidu, kā arī – sniegt informāciju, kas nepieciešama pirkšanas darījuma noformēšanai.
Ja vēlaties veikt individuālu pasūtījumu, gaidīsim ziņu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Preču cenas www.sanpo.lv ir norādītas EUR.


PRECES PIEGĀDE UN SAŅEMŠANA
SANPO nodrošina Preces nosūtīšanu uz visām pasaules valstīm 10 darba dienu laikā pēc Preces pasūtījuma veikšanas un apmaksas, un iespējami īsā laikā, ja Prece atrodas SANPO noliktavā.  Individuālu pasūtījumu izpildes termiņš tiek saskaņots ar Pircēju.
Preces saņemšanai lūdzam izvēlēties Jums piemērotāko veidu:
•    Omniva pakomātā (Latvija, Lietuva, Igaunija) Preci saņemsiet 2-3 darba dienu laikā pēc nosūtīšanas;
•    ar Omniva kurjeru (Latvija, Lietuva, Igaunija, Somija, Austrija, Beļģija, Šveice, Kipra, Čehija,  Vācija, Dānija, Francija, Spānija, Lielbritānija, Grieķija, Horvātija, Ungārija, Īrija, Islande, Itālija, Luksemburga, Malta, Norvēģija, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Zviedrija,  Slovēnija, Slovākija) preci saņemsiet 3-9 darba dienu laikā pēc nosūtīšanas;
•    ar Latvijas Pasts starpniecību Latvijā preci saņemsiet 5 darba dienu laikā, starptautiskā piegāde notiek 5-30 darba dienu laikā.
 
Preces piegādes cenas tiks aprēķinātas un noteiktas Pirkuma veikšanas brīdī.
Dāvanu karte tiks nosūtīta elektroniski uz norādīto elektroniskā pasta adresi un ir izmantojama pirkumu apmaksai vienā iepirkšanās reizē vietnē www.sanpo.lv 6 mēnešu laikā pēc iegādes. Dāvanu kartes atlikuma summa netiek atgriezta.

PRECES ATGRIEŠANA
SANPO ciena savus Apmeklētājus un Pircējus un vienmēr piedāvā augstas kvalitātes, ar prieku un rūpību darinātus izstrādājumus.
Pircējam ir tiesības atgriezt www.sanpo.lv vietnē iegādāto Preci 14 dienu laikā no Preces saņemšanas dienas, iepriekš sazinoties ar SANPO.
Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei ir saglabāts ārējais izskats,  oriģinālais iesaiņojums un marķējums, Prece nav lietota. Pasūtījumi, kas izgatavoti pamatojoties uz Pircēja individuālām prasībām, nav atgriežami.
SANPO atmaksā  par Preci samaksāto naudas summu 14 dienu laikā no atpakaļ saņemšanas dienas, izmantojot tāda paša veida maksāšanas līdzekli, kādu izmantoja Pircējs, izņemot gadījumus, kad Pircējs skaidri piekritis citam maksāšanas līdzeklim.
SANPO nesedz Preces atgriešanas izmaksas.